Gizlilik Politikası

GİZLİLİK POLİTİKASI

Aşağıda yer alan Gizlilik politikası fadeout-tr.com ’nin kullanıcılarına sağlamış olduğu hizmetlerin sunulmasına ilişkin hükümleri konu almaktadır. İş bu sözleşmede yer alan bilgiler kullanan,ziyaret eden, giriş yapan ya da bilgi alan kişiler kullanıcı olarak fadeout-tr.com adresi de Fadeout Türkiye şeklinde isimlendirilmiştir. Site içerisinde bulunan ve içerikteki formları dolduran her kullanıcı Gizlilik politikasıni ve şartlarındaki hükümleri okumuş ve de kabul etmiş olacaktır.

fadeout-tr.com adresini ziyaret eden kullanıcılar buradan almış oldukları bilgileri istedikleri iş ortaklarıyla paylaşabilme hakkına sahiptir. Fakat site içerisinde yer alan iletişim bilgileri ve de diğer kişisel bilgiler hiçbir amaçla iş ortaklarına ya da kurumlara veya başka kişilerle izinsiz bir şekilde kullanamazlar.

fadeout-tr.com adresi siteye girişte kayıt yaptıran hiçbir kullanıcısının e-posta, ad,soyad, telefon gibi bilgileri hiçbir şekilde site üzerinde yayınlamaz. Kullanıcı istemediği süreci yer alan bilgiler hiçbir biçimde başka kurum veya kuruluşla paylaşmaz.

Sitemizde kullanıcının isteyerek vermediği bilgiler kesinlikle toplanamaz. Örneğin ad, soyad,adres, telefon ve e-posta adresleri siteye verilmişse gelecek dönemler içerisinde pazarlama ve Pazar araştırmasında kullanılmak amacıyla size yeniden ulaşabilmek adına saklanabilir. Sizden istemediğimiz halde verilmiş olan bilgilerin site üzerinde kullanılmasına izin verdiği düşünülür ve bu şekilde sizde bu bilgilerin yayınlanmasını onaylamış olursunuz.

Fadeout Orginal kişisel bilgilerinizi yalnızca yasal durum oluşmuş ve yasal prosedür gereğince üçüncü şahıslarla paylaşabilir. Bu yasal durumlar ise aşağıda belirtilmiştir.

  • Yasal olarak gerekli kurumlardan bize bir talep yazısının ulaşması durumunda
  • Fadeout Türkiye’nin yasal mülkiyetinin korunması ve de savunulması maksadıyla
  • Kullanım şartlarında yazılmış olan kurallar ve bunları kabulünüz çerçevesinde.

Fadeout Türkiye içerisinde kaydedilmiş bilgilerinizi yalnız kendiniz görüntüleyebiliriniz. Burada bulunan bilgilerin hiçbir şekilde ticari amaçla bir başkasına ya da başka bir kuruma sayılması veya kiralanması söz konusu değildir. Kurumlar ve ticari işletmeler arasında bu bilgiler takas edilemez ve değiştirilemez. Gizlilik politikasınde yukarıda belirtilmiş olan maddeler dışında hiçbir bilgi 3. Şahıslarla paylaşılmaz. Fadeout Türkiye yukarıda belirtmiş olduğu ve taahhüt ettiği şartların tamamını yerine getirebilmek adına gerekli olan her türlü önlemleri de almakla yükümlüdür.

Kullanıcılar tarafından verilmiş olan bilgiler genel bir şekilde kullanıma açık değildir bunun içinde güvenli bir şekilde saklanması için gerekli her türlü önlemler alınır. Bilgilerin elektronik ortamda korunması ve de her türlü endüstri standardı eksiksiz olarak sağlanacaktır. Ancak her ne kadar güvenlik önlemleri artırılmış olsa da tüm bunlara rağmen güvenliğin sağlanması için söz edilen konularda garanti vermez.

Kullanıcı Fadeout Türkiye’ye giriş yaptığında vermiş olduğu kullanıcı ve kişisel bilgilerini her zaman değiştirme hakkına sahiptir. bunun için istediği bir zaman içerisinde bu bilgileri tekrar güncelleyebilir. Fadeout Türkiye bu gizlilik politikası ve de kullanım şartları üzerindeki bilgileri kabul etmediğiniz ya da uymadığınız sürece üyeliğinizi iptal etme ya da askıya alma hakkına sahiptir.

İnternette güvenliğin tam olarak sağlanamaması bazı durumlarda yeterli güvenlik önlemi alınamayabilir. Dolayısıyla yetkili olmayan kişiler bilgileri bir şekilde yetkisi dışında alabilir. Fadeout Türkiye bu gibi durumlarda oluşabilecek zararlardan sorumlu değildir ve mesuliyet kabul etmez.

Fadeout Türkiye birtakım durumlar söz konusu olduğunda şahsınıza ait ancak özel olmayan bilgileri de toplayabilir. Örneğin İnternet Browser’in türü ve işletim sistemi ya da sitenizle ulaşmışsanız domain adı kullanılabilir.

Fadeout Türkiye diğer web sitelerine link paylaşımı yapmamaktadır. Ancak Gizlilik politikası yalnızca Fadeout Türkiye adresini kapsar.

Fadeout Türkiye gizlilik politikası içerisindeki metnin tamamını değiştirme hakkını saklı tutar.Fadeout Türkiye içerisindeki kullanım şartlarını kabul etmiş olan kişiler gizlilik politikasıni de kabul etmiş sayılır.