Fadeout krem İçerik malzemeleri

Dut, Meyan ve doğal olarak oluşan Sodyum Laktat

Bu doğal aktif maddeler cildimizdeki kahverengi pigment olan Melanin üretimini azaltmak için birlikte çalışır.


Niacinamide

Niasinamide, doğal olarak bulunan Vitamin B3, hiperpigmentasyon olarak görünür hale geldiğinde Melanin'in cildin üst tabakalarına aktarılmasını engeller.


Doğal olarak oluşan Laktik Asit

Laktik Asit cildin üst tabakalarına hafif eksfolasyon sağlar ve ölü ve güçlü pigmentli cilt hücrelerini ortadan kaldırır. Laktik Asit ayrıca nem tutma özelliğini geliştirerek ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü azaltır ve cildi daha da inceltir.

Bu doğal aktif maddeler , hiperpigmentasyonun azaltılması için parlak ve hatta cilt tonu bırakarak tüm Fade Out ürünleri içerğinde vardır


Hiyalüronik asit

Cildin nemi muhafaza etmesini, çizgileri ve kırışıklıkları doldurmak için cildi yoğunlaştırır, cildi yeniden yüzeylendirir ve nemli kalmasını sağlar.


Fade Out Kırışıklık ve leke Karşıtı Kremi içeriğinde ayrıca Göz altı ve morluk Kremi içereğinde bulunmaktadır. .


Haloxyl

Doğal enzimleri cildin altındaki sızdıran kanları parçalamaya yardımcı olarak kullanır, koyu halkaların nedeni ve kılcal damarları güçlendirerek daha fazla sızıntıyı önler.

Fade Out Göz Savunma Kremi içinde bulundu .


Sacha Inchi Yağı ve Kuşgözü Tohumu Yağı

Sacha Inchi Oil (Omega 3 kaynağı) ve Rosehip Tohum Yağı (A Vitamininin kaynağı), yeni hücre üretimini cesaretlendirerek gecenin onarımını teşvik etmek için birlikte çalışır. Nem seviyesini geri yükler.


Fade Out Night Cream'ın içereğinde bulunmaktadır.